Aralık 18, 2014, 06:18:41 ÖS

Anket

sizce dizim nası gidiyor.

iyi-güsel
kötü-çirkin

Gönderen Konu: FİLM: ●NaRNia GüNLüKLeRi : BüYüCüNüN YeĞeNi- 4. BöLüM sf.10●  (Okunma sayısı 27448 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Araken

• Sim-Yönetmen
  • Sim-Puan: 2313
  • EMPIRE™ A
« Son Düzenleme: Ağustos 15, 2008, 06:13:47 ÖS Gönderen: araken »

Çevrimdışı ★ย๓ยt™

• Sim-Star
  • *
  • Sim-Puan: 269
  • Don't worry baby, we'll be alright...
Gayet harika olmuş düşüncesindeyim!

Seni tebrik ediyorum senaryon falan çok güzel!

Yazılar uzun olsa bile okumaktan sıkılmadım!

Şu kızın cibindirik gibi bir şeyin içinde  durduğu sahneye koptum :lol: :lol:
:1::1::1:
« Son Düzenleme: Temmuz 19, 2008, 11:02:44 ÖÖ Gönderen: Simsçi Umut »

Çevrimdışı DiLoSiMS

• Sim-Fan
  • *
  • Sim-Puan: 25
  • I should've kissed you. <3
    • Tumblr
görüntü kalitesi biraz düşük ama gsl gibi narnia yı sewmediğim icin :/ 1 tane Rsm gözükmedi
Chris Brown <3 Herşeyim.

Çevrimdışı Lorraine

• Sim-Maniac
  • *
  • Sim-Puan: 572
  • єѕкι ηι¢к:вαуαηѕιм
Yazıları daha güzel yazmalısın  :-) Dizin çok güzel olmuş  :-) +1

Çevrimdışı Brandon

• Sim-Professor
  • *
  • Sim-Puan: 17
bunun sanırım filmi yapılmamıştı, ama kitabını okumuştum!
Gerçekten mükemmel bir dille yazılmış bir kitaptı! Sende bunu çok güzel sims'e uyarlayıp çekmişsin! Bence gayet başarılı hatta mükemmel +3 :thumbsup:

Çevrimdışı Unfortunate Soul ~

• Sim-Fanatic
  • *
  • Sim-Puan: 45
Narnia Serisinin 7 kitabınıda okudum.Büyücünün yeğenide serideki en güzel 2.kitap(At ve Çocuk yani 3.kitap en güzel  :hehe: )Kitabın aynısı neredeyse  :-) .Resimler gerçekten uymuş ve Andrew dayının burnunun uzunluğunu çok güzel ayarlamışsın :red: Çok güzel bir dizi devamını getir bence +1

Çevrimdışı †™ ĐĐƦƓ ™†

• Sim-Yönetmen
  • Sim-Puan: 2742
  • LOSS PRISON
  • Ödüller:
süper çok severim narnia yı off kitaplarını ookum adım ama o polly narniayamaı gitti bilmiyorum filmle bir kitmiyor ya peter susan nezaman gelcek diziye nese +1 tebrik ederim

Çevrimdışı Brandon

• Sim-Professor
  • *
  • Sim-Puan: 17
süper çok severim narnia yı off kitaplarını ookum adım ama o polly narniayamaı gitti bilmiyorum filmle bir kitmiyor ya peter susan nezaman gelcek diziye nese +1 tebrik ederim
büyücünün yeğeni adlı kitapta peter ve susan yoktu galiba  ;-) , ama tam hatırlamıyorum sonuçta
1.5-2 yıl önce okumuştum  :-)

Çevrimdışı anonymous

• Sim-Maniac
  • *
  • Sim-Puan: 653
Narnia Günlükleri (: ... Gerçekten başarılı bir çalışma olmuş (: ... Ellerine,emeğine sağlık (:
Yeni bölümü bekliyorum +1 (:

- 84. sim-puanını verdim (:

^^
Dizi - Kim Bu Kız? - 5. Bölüm Yayında..

• Sim-Fanatic
  • *
1.kitapta peter,susan,edmund ve lucy yok onlar Büyücünün Yeğeni hariç tüm kitaplarda varlar,tek Peter ile Susan 5. ve 6.kitapta yok  ;-)
« Son Düzenleme: Temmuz 19, 2008, 12:41:37 ÖS Gönderen: sim_soul »

Çevrimdışı ece_kaya

• Sim-Fan
  • *
  • Sim-Puan: 16
  • Bite Me Monkey Man!
ya ben onlar var diye izliyodum ya onlar filmi  gzl yapıo zaten  :cry2:  :cry2: :dead:
:df: My Monkey Man :love2:

Çevrimdışı Evapsie

• Sim-Star
  • *
  • Sim-Puan: 592
çook güzel +1

Çevrimdışı Takoizu

• Sim-Maniac
  • *
  • Sim-Puan: 44
  • "yemek varsa gelirim"
    • YouTube ~
O kadar ilk yorumu ben yazayım diye yayınlama saati verdim,yine de geç kaldım iyimi :T
Müthiş hazırlamışsın...Çok heyecanlandım her an gidip kitabını alabilirim :hey:
+2 diğer bölümlerde daha fazla vericem...
 Not: Acaba nereye gitti :eek:

85.sim-puanını verdim :L
Alıntı
1.kitapta peter,susan,edmund ve lucy yok onlar Büyücünün Yeğeni hariç tüm kitaplarda varlar,tek Peter ile Susan 5.kitapta yok  ;-)
Peter ile Susan sadece 5.kitapta mı yoklar  :eek: Yani onun harici bütün hepsinde varmı :eek:
« Son Düzenleme: Temmuz 19, 2008, 12:35:48 ÖS Gönderen: canawar_sim »
just a streamer with a tumblr and friends on a mumble server
da vinci help us all
follow me on twitch

• Sim-Fanatic
  • *
Peter ile Susan 1,5 ve 6 da yoklar. 5 te ana karakterler Lucy,Edmund,Caspian bide Eustace var.

Çevrimdışı physicosocial

• Sim-Puan: 13
Uzun zamandır bekliyordum bu diziyi ve beklediğime değdi  :dans: Süper olmuş!  hö: Kitabı tekrar etmiş gibi oldum  :NN: Harikasın +1

Çevrimdışı Pyrés

• Sim-Star
  • *
  • Sim-Puan: 604
grçkten çok başarılı :hey:, tebrikler  :-)

Çevrimdışı BabyBuns

• Sim-Fanatic
  • *
  • Sim-Puan: 322
  • (L) Tanita Tikaram (L)
Çok üzel Fakat bazı yerleri okurken sıkıldım (önceden kitabı okmuştum aynı yerleri okumak insna bazen sıkıcı geliyor ) ama yanlış anlama mükemmel... +1

Çevrimdışı Harry Potter

• Sim-Professor
  • *
  • Sim-Puan: 2088
Mimikleri daha iyi yapabilirdin, bunun dışında gayet hoş bence ;) Ama açıkçası okurken sıkıldım biraz :/ Daha güzel geçişler ve daha özet şekilde anlatabilirdin... Güzeldi, ikinci bölümü bekliyorum ;) :1:

Çevrimdışı evanescence16

• Sim-Baby
  • *
  • Sim-Puan: 14
çok güzel +1

Çevrimdışı Araken

• Sim-Yönetmen
  • Sim-Puan: 2313
  • EMPIRE™ A
Gayet harika olmuş düşüncesindeyim!

Seni tebrik ediyorum senaryon falan çok güzel!

Yazılar uzun olsa bile okumaktan sıkılmadım!

Şu kızın cibindirik gibi bir şeyin içinde  durduğu sahneye koptum :lol: :lol:
:1::1::1:

sağol canım :)

görüntü kalitesi biraz düşük ama gsl gibi narnia yı sewmediğim icin :/ 1 tane Rsm gözükmedi
evet doğruyu söylemek gerekirse görüntü kalitesi güzel değildi. fakat bundan sonraki bölümleri print screen tuşuyla çekeceğim.

Yazıları daha güzel yazmalısın  :-) Dizin çok güzel olmuş  :-) +1
sağol canım:)

bunun sanırım filmi yapılmamıştı, ama kitabını okumuştum!
Gerçekten mükemmel bir dille yazılmış bir kitaptı! Sende bunu çok güzel sims'e uyarlayıp çekmişsin! Bence gayet başarılı hatta mükemmel +3 :thumbsup:
evet bu kitaba film çekilmemişti. yorumun için gerçekten çok teşekkür ederim.

Narnia Serisinin 7 kitabınıda okudum.Büyücünün yeğenide serideki en güzel 2.kitap(At ve Çocuk yani 3.kitap en güzel  :hehe: )Kitabın aynısı neredeyse  :-) .Resimler gerçekten uymuş ve Andrew dayının burnunun uzunluğunu çok güzel ayarlamışsın :red: Çok güzel bir dizi devamını getir bence +1
evet bi elimde kitabı tutuyorum diğer elimlede yazıları yazıyorum. kitabın aynısı fakat bazı yerleri kestim.

peter, susan, edmund ve lucy 2inci sezonda gelecek. (birinci sezon 15 bölüm)

büyücünün yeğeni adlı kitapta peter ve susan yoktu galiba  ;-) , ama tam hatırlamıyorum sonuçta
1.5-2 yıl önce okumuştum  :-)
evet büyücünün yeğeni adlı kitapta peter, susan, edmund ve lucy yok. brandon ben bu kitabı 3 yıl önce okudum ama daha dün okumuş gibi aklımda hepsi:)

Narnia Günlükleri (: ... Gerçekten başarılı bir çalışma olmuş (: ... Ellerine,emeğine sağlık (:
Yeni bölümü bekliyorum +1 (:

- 84. sim-puanını verdim (:

sağol. umarım bölümler ilerledikçe daha çok seveceksiniz.

ya ben onlar var diye izliyodum ya onlar filmi  gzl yapıo zaten  :cry2:  :cry2: :dead:
ben böyle düşünmüyorum. çünkü eğer digory olmasaydı peter, susan vs. vs. narniaya gelemeyecekti. bu sezonda cadının narniaya nasıl geldiğini, dolabın nasıl oluştuğunu ve narnianın kuruluşunu izleyeceksin. eminim takip edersen hoşuna gidecektir.

çook güzel +1
sağol orumun ve +1 için.

O kadar ilk yorumu ben yazayım diye yayınlama saati verdim,yine de geç kaldım iyimi :T
Müthiş hazırlamışsın...Çok heyecanlandım her an gidip kitabını alabilirim :hey:
+2 diğer bölümlerde daha fazla vericem...
 Not: Acaba nereye gitti :eek:

85.sim-puanını verdim :L
Alıntı
1.kitapta peter,susan,edmund ve lucy yok onlar Büyücünün Yeğeni hariç tüm kitaplarda varlar,tek Peter ile Susan 5.kitapta yok  ;-)
Peter ile Susan sadece 5.kitapta mı yoklar  :eek: Yani onun harici bütün hepsinde varmı :eek:
sağol canım. senin girmeni çok bekledim fakat bir türlü girmedin artık 2inci bölüme kaldı ilk yorum :NN:

Uzun zamandır bekliyordum bu diziyi ve beklediğime değdi  :dans: Süper olmuş!  hö: Kitabı tekrar etmiş gibi oldum  :NN: Harikasın +1
yorumunu eksik etmediğin için sağol canım :)

grçkten çok başarılı :hey:, tebrikler  :-)
sağol. :)

Çok üzel Fakat bazı yerleri okurken sıkıldım (önceden kitabı okmuştum aynı yerleri okumak insna bazen sıkıcı geliyor ) ama yanlış anlama mükemmel... +1
hmm sağol canım. ben kontrol ederken 2-3 kere okudum fakat hiç sıkılmadım. umarım sonraki bölümlerde sıkılmazsın :)

Mimikleri daha iyi yapabilirdin, bunun dışında gayet hoş bence ;) Ama açıkçası okurken sıkıldım biraz :/ Daha güzel geçişler ve daha özet şekilde anlatabilirdin... Güzeldi, ikinci bölümü bekliyorum ;) :1:
yorumun için sağol önerilerini dinleyeceğim.
çok güzel +1
sağol.